Wellensteyn

Dodano: 07.10.2014 [17:42]

Wellensteyn to niemiecka marka, która do perfekcji opanowała produkcję najwyższej jakości okryć wierzchnich. Zastosowanie niezawodnych materiałów, funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo to cechy, którymi firma wypracowała sobie silną pozycję na rynkach europejskich. Kurtki Wellensteyn to wybór dla najbardziej wymagających klientów, którzy szukają produktu doskonałego.

Historia firmy rozpoczyna się 60 lat temu w Hamburgu, gdzie Adolf Wuttke, założyciel firmy, szył uniformy robocze dla pracowników. Były one wykonane z ciężkiego, woskowanego płótna żeglarskiego, co gwarantowało ich wytrzymałość i funkcjonalność, a także wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Bagaż doświadczeń zdobytych przy produkcji odzieży roboczej pozwolił stworzyć markę, której cechą charakterystyczną stała się właśnie wysoka jakość i funkcjonalność. Choć produkty nie mają obecnie nic wspólnego z odzieżą roboczą, są w równym stopniu niezawodne i stanowią gwarancję jakości.

Firma Wellensteyn koncentruje całą swoją uwagę wyłącznie na produkcji okryć wierzchnich, co pozwala jej osiągać najwyższą jakość produktów, które są przemyślane w każdym detalu.

Polecaj
     • Alfabet:

      Fashion Fight

      Coś na dzisiaj
      fashionweb
      Coś pięknego
      fashionweb
      Cytat na Walentynki
      fashionweb
      Walentynki
      fashionweb