Jaki wybrać dobry sportowy stanik?

Dodano: 18.02.2015 [18:32]

Za oknem piękne słońce. Pogoda coraz bardziej nas rozpieszcza. To znak, że zbliża się wiosna. A jak wiosna to każda z nas chce mieć piękne ciało, zgrabną sylwetkę. A co za tym idzie? Zdrowe odżywianie i sport ... to dwa nieodłączne elementy, których należy przestrzegać, aby mieć piękną sylwetkę. A jak sport to należy również zaopatrzyć się w bieliznę sportową, która odpowiednio podtrzyma biust i sprawi, że nawet spocona będziesz wyglądać sexy. ;)

Jeśli chcesz wyglądać dobrze i zadbać o swoje piersi to dalekim łukiem zacznij omijać staniki sportowe wykorzystujące metodę kompresji. Staniki te uzyskują podtrzymanie piersi poprzez przyciskanie biustu do klatki piersiowej, przez co piersi mogą zostać spłaszczone i wyglądać niekształtnie. ;(

Idealna bielizna sportowa to ta, która wykorzystuje metodę enkapsulacji. Mówiąc prościej każda pierś umieszczona jest w osobnej, termicznie kształtowanej miseczce na fiszbinie, w wyniku czego otrzymujemy doskonały kształt i podtrzymanie. Dzięki temu nie czujemy ucisku, piersi nie są zdeformowane, mają ładny kształt i są stabilnie utrzymane. Warto zaznaczyć, że takie rozwiązanie w 83% niweluje ruch piersi podczas intensywnych ćwiczeń, a w przypadku biustonosza bez fiszbin, przeznaczonego do spokojniejszych sportów (np. joga), uzyskujemy redukcję ruchów do 79%. Idealny biustonosz sportowy proponuje nam m.in. marka Panache Sport.

Biustonosz sportowy Panache Sport ma miseczki z oddychającego materiału, a jego dodatkowym atutem są fiszbiny zatopione w silikonie, dzięki czemu są praktycznie niewyczuwalne. Szerokie i miękko podszywane ramiączka, które można także spiąć na plecach, rozkładają nacisk na ramiona w trakcie ćwiczeń, a haftki dzięki miękkiemu podszyciu na powodują ucisku. 

Tak skonstruowany biustonosz sportowy Panache Sport zapewni kobiecą sylwetkę i pozwoli poczuć się zarówno sportsmenką, jak i prawdziwą kobietą, niezależenie od tego, jaki sport będzie uprawiała. Panache Sport na fiszbinie dostępny jest w rozmiarze miseczek B-H i obwodach 60-90 cm. 

Aktywny biustonosz bez fiszbin
Bezfiszbinowy biustonosz sportowy Panache Sport dedykowany osobom wybierającym spokojniejsze dyscypliny sportowe jak joga czy pilates. Bezfiszbinowy model nie traci jednak swojej odpowiedzialnej funkcji, jak podtrzymanie i wymodelowanie kształtu większych i cięższych biustów. Dostępny w rozmiarach miseczek od B do H, w obwodach od 60 do 90 cm.

Ten biustonosz posiada wszystkie cechy rewelacyjnego Panache Sport – szerokie, miękko podszywane ramiączka i zapięcie na haftki, oddychający materiał odprowadzający wilgoć od skóry, możliwość spięcia ramiączek z tyłu, wreszcie termicznie kształtowane, piankowe, miseczki zapewniające podtrzymanie oraz korzystny kształt biustu aż do miseczki H. 

Każda kobieta chce wyglądać zawsze pięknie. Więc zadbaj o to nawet podczas sportu ;)

Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb