Bytom

Dodano: 22.03.2013 [20:22]

Bytom to marka ubierająca pokolenia mężczyzn. Na bazie wieloletnich doświadczeń i obserwacji trendów, marka tworzy pełne stylistycznie kolekcje mody męskiej dla współczesnego mężczyzny z tradycją. Kolekcje sprzedawane są w 70 sklepach w Polsce i w sklepie internetowym.

Współczesny mężczyzna zdecydowanie stawia czoło wyzwaniom. W starciu z rzeczywistością, nigdy nie zatraca tego, co naprawdę ważne. Jest pełen siły i ma swoje opinie – ale nigdy nie walczy kosztem mądrości. Wie, że prawdziwa klasa to umiejętność odnajdywania własnego, ponadczasowego stylu w każdym wieku. Kolekcja BYTOM łączy to, co pozornie sprzeczne. Odnajduje doskonałą harmonię współczesnych trendów i najlepszych tradycji krawieckich. 

Firma Bytom wykorzystuje do produkcji tkaniny i dodatki, pochodzące z uważnie wybranych fabryk. Współpracujemy z uznanymi światowymi firmami należącymi do liderów w gronie producentów tkanin i dodatków. Należą do  nich m.in.: Vitale Barberis Canonico, Marzotto, Marlane, Lanificio Zignone, Di Tollegno, Cotonificio Albini, Mileta, Getzner, Amann, YKK, Kufner, Union Knopf, Cervotessile.

Polecaj
     • Alfabet:

      Fashion Fight

      Coś na dzisiaj
      fashionweb
      Coś pięknego
      fashionweb
      Cytat na Walentynki
      fashionweb
      Walentynki
      fashionweb