Wiosenne trendy

Dodano: 22.03.2013 [21:31]
Wiosenne trendy
(foto: Belovodchenko Anton/SXC)

Nadchodzi największy problem każdej kobiety - WIOSNA. Pewnego pięknego, ciepłego poranka każda kobieta staje przed szafą i zadaje sobie pytanie: „W co mam się ubrać?” To pytanie dręczy nas drogie Panie bardzo długo i uporczywie, ale przecież wystarczy tylko połączyć niektóre ubrania z odpowiednimi dodatkami i powstanie kreacja rodem z pierwszych stron gazet.
 
Zanim zostaniesz swoją własną stylistką przygotuj listę, która znacznie ułatwi dobór kreacji na każdy dzień i okazję:

1. Przede wszystkim mówimy „do widzenia” wszystkim zimowym płaszczom i puchowym kurtkom. Ich miejsce zajmą teraz skórzane kurteczki, kamizelkami, no i oczywiście wszelkiego rodzaju trencze i parki, o których wiosną nie można zapominać.

2. Pozbądź się ciepłych kozaków. Możesz jedynie zostawić te lekkie, oddychające, które będą pasowały do sukienki, spodni, czy spódniczki, zanim już na stałe zagości słońce. Zrób miejsce na krótkie buty – najlepiej do kostki oraz wszelkiego rodzaju pantofle i szpilki. Pamiętaj, żeby nie żegnać się definitywnie z kaloszami – wiosna bywa często kapryśna, a w tym roku wyjątkowo nas nie rozpieszcza. Nigdy nie wiadomo, kiedy kalosze mogą się przydać, dlatego zawsze warto mieć je w pobliżu.

4. Koniecznie schowaj głęboko w szafie grube, wełniane szaliki i czapki. Spełniły już one swoją rolę w chłodniejsze dni. Teraz przyszedł czas na kolorowe, wzorzyste szale, które dodadzą uroku i podkreślą wiosenną stylizację.
 
5. Wychodząc na spotkanie z przyjaciółmi pod żadnym pozorem nie zakładaj szarych, ciężkich ubrań. Odważ się i bądź wyrazista. Twoje miasto tego potrzebuje, a koleżanki pewnie padną z wrażenia. Jeśli mimo wiosennej aury obawiasz się chłodu, znajdź w szafie długi sweter i załóż go do krótkich butów oraz jednokolorowych rajstop (najlepiej czerwonych, zielonych lub jaskrawożółtych). Z paskiem na biodrach, skórzaną kurtką i wiosenną apaszką wywiązaną wokół szyi możesz śmiało ruszać na podbój miasta.

6. Nie zapomnij o dodatkach. Nawet jeśli zimą trochę je zaniedbywałaś, teraz koniecznie wyjmij kolczyki, paski, czy bransolety. To właśnie one subtelnie podkreślą każdą wiosenną stylizację i wyróżnią Cię z tłumu.

Tak przygotowana możesz śmiało powiedzieć: „Witaj wiosno, nadchodzę!”

Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb