Rodzaje sylwetek. Dobierz odpowiednią do siebie

Dodano: 19.10.2015 [13:51]

Poniżej prezentujemy kilka typów sylwetki, aby pomóc zmienić coś w Twojej garderobie. Dzięki serwisowi Pasujemi.pl przedstawiamy zdjęcia, które jeszcze bardziej przybliżą Wam jak wygląda konkretny typ sylwetki.

Typ sylwetki GRUSZKA  

Cechy sylwetki:
- wąskie ramiona
- mały biust
- wąska talia
- płaski brzuch
- krągłe biodra 
- rozbudowane uda i mocne nogi 

Cechy charakterystyczne
Twoja sylwetka charakteryzuje się wąskimi ramionami, małym biustem, wąską talią i płaskim brzuchem, jednocześnie posiadasz krągłe biodra, rozbudowane uda i mocne nogi. Wybierając stylizacje dla siebie pamiętaj o wyrównaniu proporcji w swojej sylwetce. Masz cudowną kobiecą figurę, podkreśl to co w niej najpiękniejsze.

Rady
Poszerz optycznie ramiona, podkreśl biust (idealny dla Ciebie będzie stanik typu push up) i zgrabną talię. Mankamenty dołu swojego ciała zakryjesz sukienkami i spódnicami z rozkloszowanym dołem (w linii A), spodniami prostymi lub z lekko rozszerzaną nogawką. Pamiętaj, by nie opinały się na udach, powinny delikatnie po nich "spływać". Wybierając ubrania dla siebie, bądź wierna zasadzie: dół bardziej stonowany, zawsze ciemniejszy, góra jaśniejsza z detalami, przyciągająca wzrok. Strzałem w dziesiątkę dla gruszki będzie sukienka na gorsecie, z rozkloszowanym dołem. W dzień nakładaj na nią dopasowany rozpinany sweterek z bufkami, a na wieczór dobieraj wysokie pantofle i mocny naszyjnik.
 

Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb