Cardio Bunny - z myślą o kobietach aktywnych!

Dodano: 08.12.2015 [11:50]


Aktywna i niezależna kobieta chce wyglądać modnie nie tylko na co dzień, ale również podczas ćwiczeń i zaraz po wyjściu z siłowni. Wygląd jest dla niej ważny na każdym etapie życia, dlatego świadomie wybiera zdrowy tryb życia. Jest jednak świadoma i szuka jedynie sprawdzonych rozwiązań. Te wszystkie potrzeby bardzo dobrze zna nowa, polska marka Cardio Bunny, która powstała z pasji do kobiet aktywnych. 

Cardio Bunny to marka, która stawia na seksowne, modne i kobiece ubrania na siłownie, które na tle konkurencji wyróżniają się designem, jakością i możliwością kompozycji. Wszystkie produkty marki powstały w Polsce, ale to właśnie użycie alg w produkcji materiałów spowodowało, że produkt jest innowacyjny. Spodnie Cardio Bunny zawierają algi morskie, które w trakcie ćwiczeń rozgrzewają ciało i przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Piękny wygląd i dodatkowe działanie wspomagające ćwiczenie odróżnia markę na tle najchętniej wybieranych marek sportowych

W kolekcji znajdziecie legginsy w jednolitych stonowanych kolorach oraz bardziej odważnych jak: róż czy seledyn. Nie zabrakło także wielokolorowych modeli. Świetnym rozwiązaniem są topy, które mogą być wykorzystywane nie tylko jako część stroju na siłownie, ale też poza nią. Każdy model ma inne zapięcie, którego w odzieży sportowej jeszcze nie widzieliście.

Dziewczyna Cardio Bunny ciężko pracuje nad swoją sylwetką i chce się nią chwalić nie tylko na siłowni. Teraz i wy możecie być modne i ćwiczyć z jeszcze większym zapałem, bo marka właśnie wystartowała ze sprzedażą.

Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb