Weź życie w swoje ręce z - Szefowa. Najseksowniejsza prezes świata

Dodano: 10.12.2015 [16:37]


Po przeczytaniu tej książki, będziesz chciała w końcu wziąć sprawy w swoje ręce! Tak w skrócie można napisać o książce #Szefowa. Najseksowniejsza prezes świata

Sophia Amoruso to szefowa sklepu internetowego Nasty Gal. W swojej książce zdradza tajemnicę sukcesu internetowego imperium mody, które warte jest 240 milionów dolarów. Uchodzi za najwybitniejszego współczesnego sprzedawcę, ma ponad 550 tys. klientów na całym świecie i rocznie zarabia 100 milionów dolarów!

Ciekawostką jest fakt, że ta młoda kobieta nigdy wcześniej nie pracowała na etacie i nie ukończyła żadnej szkoły oraz studiów. Portal Business Insider okrzyknął ją najseksowniejszym prezesem świata. 

Historia budowania potęgi Nasty Gal, modnego i niezwykle popularnego amerykańskiego sklepu internetowego, który sprzedaje ubrania vintage, jest równie ciekawa, co inspirująca. Tak jak jego szefowa, która od początku wychodzi z bardzo prostego założenia: „Moja filozofia to sprzedawanie rzeczy za wyższą cenę, niż je kupiłam".

Co możemy dodać: książka świetnie napisana. Polecamy lekturę, może naprawdę zmienić spojrzenie na pewne sprawy i dodać odwagi w dążeniu do realizacji własnych celów. ;)

Polecaj

    Fashion Fight

    Cytat
    fashionweb
    Coś na dzisiaj
    fashionweb
    Coś pięknego
    fashionweb
    Cytat na Walentynki
    fashionweb