Festiwal SnowFest na Wielkiej Krokwi w Zakopanem

Dodano: 12.01.2016 [12:42]
Festiwal SnowFest na Wielkiej Krokwi w Zakopanem

5 lutego o 16:00 do 7 lutego o 5:00
Wielka Krokiew; Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane

Już 5 i 6 lutego gwiazdy światowej muzyki i sportów ekstremalnych spotkają się w wyjątkowej scenerii festiwalu SnowFest na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Szef Wu-Tang Clan - Raekwon, Roots Manuva, Chase and Status, Andy C, Purple Disco Machine, Mike Skinner z formacji The Streets, to headlinerzy trzciej edycji zimowej imprezy roku! Wspierać ich będą brytyjczycy Too Many T`s, Barry Ashworth oraz polscy wykonawcy, a w wśród nich: Łąki Łan, JWP/BC i Flirtini.

Bilety są dostępne ticketpro.pl

Na Wielkiej Krokwi czekają na Was spektakularne zawody Pucharu Polski Big Air oraz Slope Style w snowboardzie i freeski. Do tego występy na dwóch scenach muzycznych, a także niezapomniane afterparty w pawilonie skoczni.

W piątek na głównej scenie SnowFestu usłyszymy Raekwona oraz Roots Manuva i materiał z ich najnowszych płyt. Sobotni występ legendarnego Chase and Status, zdobywców platynowego krążka, będzie okazją do zabawy przy utworach z długo oczekiwanego albumu, który ukaże się właśnie na początku roku. Anglików wesprze porywający Mc Rage. Rodzimy support zapewni energetyczny i słynący z dorodnego brzmienia Łąki Łan. Co więcej? Na afterach zakręcą Was do tańca: legenda drum 'n bass - Andy C, Mike Skinner z grupy The Streets, wulkan energii – Barry Ashworth, utalentowany producent Purple Disco Machine oraz czołowi przedstawiciele krajowej sceny elektronicznej.

Dwie pierwsze pule biletów na Snowfest 2016 trafiły już do sprzedaży. Dwudniowy bilet - 2 DAYS można kupić w super cenie 40 zł. Bilety całofestiwalowe - 2 DAYS & NIGHTS są dostępne w cenie 80 zł i uprawniają do wejścia na klubowe imprezy nocne. Ilość biletów 2 DAYS & NIGHTS jest ograniczona!

Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb