Zegarek na miarę każdego komandosa

Dodano: 15.01.2016 [14:08]


Firma Casio wypuszcza na rynek urządzenie pomiarowe Smart Outdoor Watch z Android Wear. Wytrzymałość w warunkach zewnętrznych z wodoszczelnością do 50 Metrów, przetestowane zgodnie ze specyfikacją norm wojskowych.

TOKIO, 6 styczeń 2016 – firma Casio Computer Co., Ltd. ogłosiła, że ma zamiar wypuścić na rynek Smartwatch WSD-F10 (Smart Outdoor Watch), urządzenie pomiarowe z Android Wear oraz wodoszczelnością do 50 metrów, dostosowane do specyfikacji norm wojskowych.

Wykorzystując technologię i doświadczenie zarówno w dziedzinie zegarków, jak i urządzeń informacyjnych, firma Casio nieustannie tworzy urządzenia pomiarowe, które dostarczają użytkownikom prawdziwą wartość na coraz to nowe sposoby.

Nowe urządzenie pomiarowe WSD-F10 stanowi optymalne rozwiązanie do użytkowania na zewnątrz, charakteryzuje się wodoszczelnością odpowiednią do stosowania w deszczu i w pobliżu wody. Jest ono również przetestowane zgodnie ze specyfikacją norm wojskowych, co ma potwierdzić, że urządzenie to będzie w stanie sprostać czynnościom wykonywanym w trudnych warunkach. Łączący wysoką wytrzymałość Casio i technologie sensorów, WSD-F10 jako urządzenie informacyjne noszone na ciele zapewnia najlepsze doświadczenia.

WSD-F10 dysponuje całą gamą przydatnych i oryginalnych aplikacji firmy Casio wykorzystywanych do aktywności na powietrzu, takich jak trekking, jazda na rowerze i łowienie ryb. Wśród nich znajdują się również dedykowane aplikacje stworzone do pomiaru zmian zachodzących w środowisku naturalnym i śledzenia poziomów aktywności. 

W urządzeniu zainstalowany jest Android Wear, a dodatkowo użytkownicy mają możliwość ściągania własnych aplikacji, w celu wzbogacenia funkcji przeznaczonych dla różnorakich zajęć na świeżym powietrzu.
Na tarczy urządzenia znajduje się dwuwarstwowy wyświetlacz z monochromatycznymi i kolorowymi LCD. Użytkownicy mogą wyświetlić dane pomiarowe i aplikacje w kolorze oraz wydłużyć żywotność urządzenia nawet do miesiąca poprzez wybór trybu zegarka (Timepiece Mode), który wyświetla dane zegarka jedynie monochromatycznie.

WSD-F10 oferuje również niezwykłą łatwość obsługi jako zegarek codziennego użytku, czerpiąc to co najlepsze z wieloletniego doświadczenia firmy Casio w biznesie zegarkowym. Przyciski do obsługi są duże, umieszczone po prawej stronie tarczy i pokryte antypoślizgową powłoką, co umożliwia ich obsługę w rękawiczkach. Pasek zrobiony jest z miękkiego plastiku uretanowego, który przylega do nadgarstka i może być wygodnie noszony przez dłuższy okres czasu.
Co więcej, WSD-F10 wyróżnia się na rynku aplikacją, która umożliwia połączenie urządzenia z cyfrowym aparatem Casio EXILIM Outdoor Recording Gear EX-FR100. Z urządzeniem WSD-F10, użytkownicy mogą zdalnie sterować aparatem EX-FR100 w celu uchwycenia dynamicznych scen na świeżym powietrzu. 

Polecaj

     Fashion Fight

     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb
     Walentynki
     fashionweb