Drewniane zegarki. Chwilowy trend czy stylowy dodatek?

Dodano: 20.01.2016 [19:54]


Polska moda ma coraz silniejsze korzenie. Jeszcze kilka lat temu ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zagraniczne kolekcje, a każdy chętnie sięgał po ubraniach, biżuterię czy buty niekoniecznie zwracając uwagę na „lokalny patriotyzm”. Panowało powszechne przekonanie (sięgające zapewne jeszcze czasów PRL), że to co zagraniczne, musi być lepsze jakościowo i może jakoś bardziej... modne. Dziś ta tendencja ulega stopniowemu odwróceniu i w ostatnich latach obserwujemy coraz większą popularność produktów „Made in Poland”.

Coraz chętniej sięgamy po produkty Polskie wykonane w naszym kraju przez rodzimych projektantów. W ostatnim czasie prawdziwym hitem stały się drewniane dodatki i biżuteria, a teraz nawet okulary i zegarki.

Za wprowadzenie na polski rynek zegarków z drewna zawdzięczamy m.in. Plantwear Polska. Pewnie widzieliście już na własne oczy różne modne ostatnio drewniane dodatki (okulary czy męskie muszki), to każdy produkt, który powstaje z tego surowca jest na swój sposób unikatowy i oryginalny.

Plantwear wszystkie swoje produkty tworzy z naturalnych odnawialnych, materiałów. Dodatkowo kwestie eco odgrywają jeszcze większą rolę, ponieważ miesięcznie firma z Polski sadzi ok. 50 drzew w lasach tropikalnych w Brazylii.

- Mieliśmy pomysł, który chcieliśmy zrealizować. Sądziliśmy, że to takie proste i uwiniemy się z projektami w tydzień. Niestety zajęło nam to trochę więcej czasu, ale koniec końców otrzymaliśmy coś z czego jesteśmy dumni. - mówią właściciele Plantwear.

Masz ulubiony rodzaj drzewa. Możesz je nosić ze sobą ;) Zegarki wykonywane są m.in. z dębu, klonu, hebanu i innych egzotycznych drzew. Każda koperta jest niepowtarzalna i unikatowa. Możecie być pewni, że nie ma drugiego takiego samego egzemplarza. Tarcze wykonywane są z naturalnego drewna, natomiast paski powstają z nylonu (recykling), naturalnej skóry no i oczywiście są również bransolety z drewna. 

Wszystko jest tworzone z myślą o kobietach i mężczyznach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb