II Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet już niedługo. Zapraszamy

Dodano: 27.01.2016 [16:39]


Mamy zaszczyt poinformować naszych czytelników, że już po raz drugi obejmujemy patronat medialny nad II MIĘDZYNARODOWYM KONGRESEM IMPERIUM KOBIET.

Agencja I.D. MEDIA– wydawca magazynu Imperium Kobiet zaprasza na II MIĘDZYNARODOWY KONGRES IMPERIUM KOBIET, który odbędzie się 5 marca 2016 r. w prestiżowym Hotelu Nadmorskim w Gdyni.

Kongres skierowany jest do kobiet powyżej 30 roku życia, zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową. Pragnących zdobywać nową wiedzę, praktyczne umiejętności i nowe kontakty.

- Chcemy zgromadzić wokół Kongresu Panie, które chcą poznać tajniki budowania własnej marki, dowiedzieć się jak budować skuteczny PR firmy, a także jak uwolnić swój potencjał i odnieść w życiu sukces.- wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni wydarzenia.

Wśród fantastycznych prelegentów, którzy z pewnością zainspirują uczestniczki do zmiany swojego życia, znajdują się znani i cenieni trenerzy komunikacji biznesowej, eksperci z zakresu budowania kariery, coachowie, a także osoby z pierwszych stron gazet: OLA MIKOŁAJCZYK, KRYSTYNA MAZURÓWNA, MAŁGORZATA OHME, ANNA KERTH.

- Dostrzegając ogromny potencjał Pomorza, pragniemy skupić w jednym miejscu wspaniałe kobiety, które chcą rozwinąć swoje skrzydła, wejść w interakcję z liderkami biznesu, wymienić się swoimi doświadczeniami i zainspirować inne osoby do zmian. Chcemy pokazać, że porażki zarówno w biznesie, jak i w życiu osobistym są znaczącymi punktami zwrotnymi, dzięki którym odkrywamy nowe wartości, którym warto się poświęcić. - dodaje Ilona Adamska.

Kongres połączony będzie z targami, podczas których wyselekcjonowane firmy zaprezentują swoje produkty i usługi. To doskonała możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i pozyskania stałych klientek.

Bilety w cenie 75.00 do nabycia są na stronie ekobilet. W cenie biletu organizatorzy zapewniają smakowity obiad serwowany przez szefa kuchni Hotelu Nadmorski.

Polecaj

     Fashion Fight

     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb
     Walentynki
     fashionweb