Oficjalne otwarcie Warsaw Sneaker Store już niebawem!

Dodano: 27.01.2016 [18:06]


Warsaw Sneaker Store to kultowe miejsce na sneakerowej mapie Warszawy. Już 4 lutego odbędzie się oficjalne otwarcie odświeżonego i większego sklepu WS2 przy ulicy Szpitalnej 4 w którym w końcu kupimy rzeczy z kolekcji adidas Originals. Wydarzeniu towarzyszy gra miejska, w którą zaangażowali się m.in. Vienio, The Dumplings, Osi Ugonoh, Diox, Sir Michu i Piotr Kędzierski

Warsaw Sneaker Store lub WSS jest dobrze znany nie tylko sneakerheadom. Sklep, który od lat mieścił się w samym centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej 20, w grudniu 2015 r. został przeniesiony do znacznie większego, sąsiadującego z nim lokalu – wcześniej zajmowanego przez aptekę. Dlatego właśnie we wnętrzu sklepu znajdziemy wiele aptecznych elementów, takich jak szklane słoje czy metalowe szafki. Jednak najważniejszą zmianą jest mocne wejście do sklepu marki adidas Originals. Na półkach WS2 będą pojawiać się najbardziej pożądane modele butów, a przedsmak tego jak będzie wyglądać to w przyszłości mieliśmy podczas premiery najnowszej wersji Yeezy Boost, gdy tłum chętnych zablokował ruch samochodowy wokół sklepu. To najlepsze potwierdzenie, że 2015 rok w Polsce należał do adidas Originals.

Archiwalne modele Superstar adidas Originals w WS2
Oficjalne otwarcie sklepu odbędzie się 4 lutego br. Motywem przewodnim imprezy będzie Superstar - model buta od adidas Originals, który w 2015 roku zdecydowanie królował na naszych ulicach. Zapowiada się wiele atrakcji w rytm muzyki DJ Auera i Vienia. Dodatkowo podczas eventu zaprezentowana zostanie niemała kolekcja archiwalnych modeli butów, które w ostatnim roku opanowały ulice – Superstar adidas Originals. Zobaczyć będzie można kultowe modele z lat 70., 80. i 90. oraz wiele par powstałych w wyniku współpracy, np. z Run DMC lub Snoop Doggiem.  

Recepta na buty Superstar 
Ostatnio w mieście pojawiły się tajemnicze plakaty z logotypem sklepu. To tylko początek działań towarzyszących oficjalnemu otwarciu. Bilety na imprezę można wygrać, biorąc udział w grze miejskiej, która od 25 stycznia rozgrywa się za pośrednictwem mediów społecznościowych (Instagram) dziesięciu wybranych osób: Wujaszek Liestyle, Piotr Kędzierski, Osi Ugonoh, Sir Michu, Diox, The Dumplings, Łukasz Ziętek, Zulu Kuki, Vienio, Tenisufki. Wystarczy odnaleźć spersonalizowane przez nich Superstary. Wskazówki dotyczące miejsca ich ukrycia będą pojawiać się codziennie na profilach instagramowych ambasadorów, dlatego warto je obserwować! 

Oficjalne otwarcie sklepu WS2 odbędzie się 4 lutego w lokalu przy ulicy Szpitalnej 4.

Polecaj

     Fashion Fight

     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb
     Walentynki
     fashionweb