Moda na vintage. Ale o co chodzi?

Dodano: 04.02.2016 [13:11]

vintage, fashion, moda, kobieta
Moda na vintage trwa już od kilku sezonów i z każdym dniem rośnie liczba jej zwolenników. Ubrania vintage, biżuteria vintage, meble vintage. Nawet zwykłe „ciuchlandy” coraz częściej w nazwie posiadają słowo na „v”, chcąc tym przyciągnąć większą liczbę klientów.

Ale od początku...
Vintage to moda, w której główną zasadą jest noszenie rzeczy np. ubrań, butów, biżuterii, a nawet dodatków typu torebka, aktówka z innej epoki bądź też stylizowane na taką. 

Ubrania z poprzednich dekad lub starsze przynajmniej o 20 lat są uznawane za vintage. Tak więc jeśli Twoja mama lub jeszcze lepiej babcia posiada w szafie coś ciekawego i godnego zauważenia nie krępuj się. Odśwież, popraw co trzeba i śmiało wyjdź w tym na ulicę ;)

Jednak nie każdy „staroć” wyciągnięty z szafy nadaje się na chodzenie po ulicy. Należy pamiętać, że powinny to być rzeczy wysokiej i dobrej jakości, z małą ilością zniszczeń lub jej brakiem, ale z widoczną oznaką upływu czasu, co dodaje charakteru i ponadczasowego stylu.  
vintage, stroje kąpielowe, okulary, kapelusze
vintage, płaszcz
Zapamiętaj vintage to to styl dla tych, którzy szukają czegoś więcej w modzie, nie chcą być nudni i pragną pokazać swój indywidualizm.
vintage, fashion, moda

Polecaj

    Fashion Fight

    Cytat
    fashionweb
    Coś na dzisiaj
    fashionweb
    Coś pięknego
    fashionweb
    Cytat na Walentynki
    fashionweb