Zobacz nową kolekcję od Vistuli na wiosnę 2016

Dodano: 05.02.2016 [15:03]

Jarrod Scott, model
Najnowsza kolekcja Vistuli pojawi się w lutym w sprzedaży. My już dzisiaj prezentujemy nową, męską kolekcję.

Najnowsza sesja Vistuli na sezon wiosna – lato 2016 odbyła się na wyspie Fuerteventura. Twarzą kampanii został pewny siebie mężczyzna, który lubi aktywnie spędzać wolny czas. Jarrod Scott, światowej sławy model, mający na swoim koncie współpracę z takimi markami jak Tom Ford, Chanel czy Jean Paul Gaultier. Ten Australijczyk o włoskich i niemieckich korzeniach, prywatnie entuzjasta wyścigów samochodowych, swoją karierę zaczynał jednak od... gry w piłkę nożną. 

Scott regularnie pojawia się w kampaniach reklamowych najlepszych domów mody, w tym m.in. u Jimmy’ego Choo, gdzie pozował u boku swojej słynnej rodaczki Nicole Kidman, a także w sesjach i edytorialach międzynarodowych magazynów: Vogue Homme, Numero czy GQ
wyspa Fuerteventura, sesja zdjęciowa, pogoda

Sama sesja nie należała do najłatwiejszych.
– Fuerteventura, choć oddalona zaledwie sto kilometrów od Afryki i uważana za wiecznie słoneczną wyspę, przywitała nas deszczem i porywistym wiatrem – mówi Wojciech Bednarz, projektant marki.

Jak przyznaje, nieprzewidywalna i zmienna aura, podobnie jak zróżnicowany krajobraz – od rajskich plaż po wulkaniczne skały -  poskutkowały jednak wyjątkowo dynamicznymi i przykuwającymi uwagę zdjęciami. Żywą kolorystykę i przebojowy charakter nowych modeli garniturów, sportowych kurtek, spodni i szortów dodatkowo podkreśliły uchwycone na zdjęciach barwne kite’y i deski ze słynnej, miejscowej szkoły kite – i windsurfingu Rene Egli. 


Jarrod Scott, model, kim jest
Vistula, nowa kolekcja garniturów, moda

Polecaj