KONKURS!!! Wygraj kosmetyki marki Balneokosmetyki

Dodano: 29.03.2016 [06:34]


KONKURS!!! Napisz i wygraj 
Do wygrania 3 zestawy kosmetyków marki Balneokosmetyki „3 Kroki do doskonałej skóry” o łącznej wartości 95 zł.

Wystarczy napisać: Która aktywność z pakietu Malinowego Raju "Metamorfozy według Ewy Chodakowskiej" jest Ci najbliższa i dlaczego? (krótkie uzasadnienie)
Czekamy na wasze propozycje do 05.04.2016. E-maila z odpowiedzią należy wysłać na adres: redakcja@fashionweb.pl w tytule e-maila: konkurs-Ewa Chodakowska.

Programy Metamorfoz według Ewy Chodakowskiej to :
- indywidualny program dietetyczny – 5 specjalnie dobranych posiłków w ciągu dnia
- konsultacja z instruktorem fitness przeszkolonym przez Ewę Chodakowską - optymalnie dobierająca program ćwiczeń
- komplet autorskich zajęć fitness Ewy Chodakowskiej z instruktorem
- bogaty pakiet aktywności oraz pakiet spa poprawiający jędrność skóry


Zrób sobie prezent i zmień swoje życie!
Jesteś gotowa podjąć wyzwanie i zmienić swoje życie na lepsze? Interesują Cię profesjonalne treningi w pięknych sceneriach, zaprojektowane tak, byś schudła, nabrała lepszej kondycji i oderwała się od codzienności? Tylko połączenie ćwiczeń ze specjalnie dobraną dietą przyniesie spektakularne efekty. Spróbuj, przeżyj przygodę, zmień złe nawyki i poczuj się piękna.
Ciało na lato robi się w zimie!
Jak to zrobić?
Teraz jest idealny czas na zmiany, osiągnięcie upragnionej figury i odzyskanie pewności siebie dzięki metamorfozie przygotowanej w oparciu o program ćwiczeń i specjalnie skomponowanej diecie autorstwa samej Ewy Chodakowskiej.

Gdzie to zrobić?
Nie przez przypadek Ewa Chodakowska wybrała w tym roku na tydzień metamorfozy obiekty należące do sieci "Malinowe Hotele" uznane za "Najlepsze w Polsce Medical&Resort SPA" w których odbywać się będą warsztaty podczas których uczestniczki warsztatów poprawią swoje ciało, samopoczucie ale przede wszystkim zadbają o swoje zdrowie. 

Wybierz odpowiednie miejsce dla siebie!
Program Metamorfozy prowadzony jest w dwóch cyklach 7 i 10 dniowych które możesz dobrać indywidualnie do swoich potrzeb w wybranym przez siebie obiekcie:

Medical Spa****Malinowy Dwór położony w górskiej miejscowości uzdrowiskowej Świeradów - Zdrój (woj. świętokrzyskie) - to kameralny, czterogwiazdkowy obiekt. Obok oferty Centrum Rehabilitacji, dysponuje największym w rejonie Centrum SPA w górach, które oferuje profesjonalnie wyposażone gabinety zapewniające szeroki wybór zabiegów upiększających i relaksacyjnych.
Mineral Hotel****Malinowy Raj–  najnowocześniejszy w regionie czterogwiazdkowy hotel położony w uzdrowiskowej miejscowości Solec-Zdrój (woj. świętokrzyskie) w bezpośrednim sąsiedztwie jedynych w Polsce Basenów Mineralnych. Goście Hotelu mogą bezpośrednio na miejscu korzystać z kąpieli w najsilniejszej na świecie leczniczej wodzie siarczkowej oraz pełnej gamy zabiegów rehabilitacyjnych.

Zarezerwuj już dziś:
Malinowy Raj (woj. świętokrzyskie) Telefon: 41 378 99 00 E-mail: recepcja@malinowyraj.com www.malinowyraj.com
Malinowy Dwór (woj. dolnośląskie) Tel.: (75) 738 10 00, e-mail: recepcja@malinowydwor.pl www.malinowydwor.pl

REGULAMIN KONKURSU
I . WARUNKI OGÓLNE    
1. Organizator: serwis www. Fashionweb.pl
2. Partner: MALINOWE HOTELE SP Z O.O. (KRS: 0000157282, NIP: 6781401345, REGON: 351061573), z siedzibą: ul. Leśna 7, 28-131 Solec-Zdrój. 
3. Nazwa konkursu:  “Motywujemy do działania! Metamorfozy według Ewy Chodakowskiej”
4. Czas trwania konkursu: 29.03- 05.04.2016

II. ZASADY KONKURSU
1)  Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: 
Napisz, która aktywność z pakietu Malinowego Raju “Metamorfozy według Ewy Chodakowskiej” jest Ci najbliższa i dlaczego. Wskazówek szukaj na  www.malinowyraj.com
2) Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy wysyłać na adres mailowy: redakcja@fashionweb.pl do dnia: 07.04.2016
3) Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia  07.04.2016 do godziny 18.00 na stronie internetowej Organizatora. 

III. NAGRODY
1) Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków marki Balneokosmetyki „3 Kroki do doskonałej skóry” o łącznej wartości 95 zł.
2) Organizator wybierze 3 spośród poprawnie nadesłanych odpowiedzi, które jego zdaniem są najciekawsze i nagrodzi je kosmetykami.
3) Jedna osoba wygrywa jeden zestaw kosmetyków.
4) Nagroda zostanie wysłana przez Partnera kurierem na adres korespondencyjny Zwycięzcy, po otrzymaniu prawidłowych danych teleadresowych, przesłanych przez Zwycięzcę do Organizatora.

IV. POZOSTAŁE POSTANOWIENIA
1. Niniejszy Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
2. Konkurs prowadzony jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
3. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora, Partnera oraz członkowie ich rodzin.
4. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych Uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Organizatora, administratora tych danych i Partnera.
5. Przy ocenie terminowości zgłoszeń decyduje data pojawienia się zgłoszenia w systemie teleinformatycznym Organizatora. 
6. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:
a) zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych w tym siły wyższej,
b) nie doręczenie Uczestnikowi nagrody, spowodowane nie podaniem przez Uczestnika danych adresowych lub błędnym ich podaniem. 
7. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.
8. Regulamin dostępny jest do wglądu w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej Organizatora.

Polecaj

     Fashion Fight

     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb
     Walentynki
     fashionweb