Wiosenny makijaż - zobacz jak go wykonać

Dodano: 08.04.2016 [11:43]

ingrid, makijaż, wiosna
Jak powinien wyglądać wiosenny makijaż? Przede wszystkim nie może być ciężki, musi być naturalny, lekki i wiosenny ;)

Wiosenny makijaż powinien oddawać kobiecą tęsknotę za delikatnością i subtelnością tej pory roku. Kiedy kwiaty budzą się do życia i zniewalają swoją feerią barw, każda z nas powinna czerpać inspirację z delikatnych rozkwitających pąków róży, dominujących irysów i delikatnych przebiśniegów. 

Po zimowym śnie, wiosenny ogród INGRID przykuwa wzrok nieskazitelną plejadą kwiatowych barw, krystalicznym blaskiem i odrobiną młodzieńczej lekkości. Komponując swój wiosenny makijaż, wybierz połączenie pudrowego różu na powiekach wzmocnionego czystym fioletem irysów. To połączenie idealnie rozświetla oczy jednocześnie zmysłowo wyostrzając tęczówkę, która w wiosennym świetle dnia hipnotyzuje kolorem. 

Intensywności spojrzeniu doda kredka w zbliżonym odcieniu, która subtelnie połyskuje satynowym blaskiem. Cera muśnięta słońcem podkreśla zapowiedz naturalnej opalenizny i wyrysowuje kości policzkowe nadając twarzy charakteru i trójwymiarowości.  

Usta z lustrzanym odbiciem beżu złamanego nutą ciepłego różu i złocistymi drobinkami to dopełnienie tego świeżego i beztroskiego makijażu.
W wydaniu wieczorowym ten look idealnie komponuje się z żywą czerwienią na ustach, która odmieni ten makijaż i doda mu soczystej kobiecości. 

Do wykonania makijażu użyj:
INGRID Egoist   Eye shadow nr 15 i 16 
INGRID Liquid Lipstick nr 307
INGRID Eye Pencil nr 118

Polecaj

     Fashion Fight

     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb
     Walentynki
     fashionweb