Próba pobicia rekordu Guinnessa w samobadaniu piersi

Dodano: 05.10.2016 [14:07]


Każdego roku w Polsce u ponad 17 tys. kobiet diagnozuje się raka piersi. Niestety, około 35% z nich nie ma szansy na wyleczenie z powodu zbyt późnego wykrycia choroby. Najczęstszym powodem jest późne zgłoszenie się do lekarza oraz brak wiedzy na temat wykonywania samobadania piersi.

Rekord Guinnessa w samobadaniu piersi!
1 października ruszyła 5. edycja kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM. Organizator, bieliźniana marka Panache, specjalizująca się w produkcji bielizny D+, wspólnie ze Stowarzyszeniem Polskie Amazonki Ruch Społeczny, podjęli się PRÓBY POBICIA REKORDU GUINNESSA W SAMOBADANIU PIERSI, które odbyło się na Błoniach przy Stadionie Narodowym w Warszawie.
     
Do samobadania zachęcały ambasadorki kampanii Dotykam=Wygrywam, które również przyłączyły się do bicia światowego rekordu. Ambasadorkami kampanii są: Beata Sadowska, Daria Widawska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Kisio, Krystyna Kofta, Ilona Felicjańska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Anna Popek, Karolina Szostak, Ewa Wojciechowska, Aleksandra Mikołajczyk, Magdalena Waligórska, Agnieszka Wielgosz, Anna Gzyra, Elżbieta Jędrzejewska, Anna Iberszer.

   
Wśród gości znaleźli się również Andrzej Supron i Krzysztof Diablo-Włodarczyk.


Na miejscu eventu obecne były również brafitterki Panache, które zadbały o dopasowanie biustonoszy dla chętnych uczestników spotkania
Do ustanawiania rekordu Guinnessa w samobadaniu piersi dołączyli również miłośnicy i miłośniczki motocykli poprzez swój symboliczny przyjazd na Stadion Narodowy - ze wszystkich stron Warszawy.


Ponadto, podczas wydarzenia istniała możliwość skorzystania ze specjalnej strefy zdrowia, w której porad udzielali onkolog, lekarz od chorób zakaźnych, dermatolog, nefrolog oraz endokrynolog.
    
Oddaj stanik do re(CYC)lingu!
W ramach wydarzenia zbierane były również stare, niepotrzebne staniki do re(CYC)lingu. Marka Panache, specjalizująca się w produkcji bielizny do miseczki K, w ramach kampanii daje wyjątkową możliwość pozbycia się źle dopasowanych biustonoszy, które zalegają w naszych szafach. Całkowity zysk z zutylizowanych przez firmę 3R Recycling Solutions biustonoszy zostanie przekazany na wsparcie działań stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny na rzecz walki z rakiem piersi. Każdy oddany stanik wymieniany był na KUPON O WARTOŚCI 20zł przeznaczony na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza z oferty marek Panache.
Nie mogłaś uczestniczyć w wydarzeniu? Nic straconego!

O kampanii
Przez cały październik możesz również oddawać swoje znoszone staniki w salonach oferujących bieliznę Panache (adresy sklepów na www.dotykamwygrywam.pl) i w zamian otrzymać KUPON O WARTOŚCI 20zł. W sklepach tych możesz też skorzystać z wiedzy przeszkolonych przez specjalistów z Centrum Onkologii brafitterek, na temat profilaktyki raka piersi oraz zaopatrzyć się w zawieszki pod prysznic zawierające instruktaż samobadania.

Polecaj

     Fashion Fight

     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb
     Walentynki
     fashionweb