Happy Socks w limitowanej edycji z legendą muzyki pop The Beatles

Dodano: 05.10.2017 [15:54]


Już jest! Szwedzka marka skarpetek i bielizny Happy Socks podejmuje współpracę z brytyjską legendą muzyki pop The Beatles i tworzy sześć par skarpet z limitowanej edycji Yellow Submarine!
 
Każda para upamiętnia kultowy film animowany z 1968 roku, który definiuje pokolenie, zawiera przejmującą wiadomość o miłości przekraczającej czas. 
Zarówno Happy Socks jak i The Beatles wierzą w barwy oraz kreatywność jako środek do rozpowszechniania miłości i szczęścia, a ta wyjątkowa kolaboracja opiera się właśnie na tej  wspólnej wartości. W ciągu wielu lat Happy Socks wykazywał entuzjazm wobec sceny muzycznej przez współpracę z artystami, między innymi ze Snoop Dogg’iem oraz Miike’m Snow, więc szansa na włączenie się The Beatles do sił twórczych była ekscytującą kulminacją tej pasji.
Inspiracją dla powstania sześciu wzorów  były najbardziej rozpoznawalne postaci i sceny z filmu, między innymi The Dreadful Flying Glove, Szef Blue Meanie oraz Jeremy, Pepperland i Yellow Submarine. Tętniący życiem design wraz z psychodelicznymi kolorami, oddają hołd oryginalnej produkcji. Każda para jest dostępna w sprzedaży osobno lub jako trzy- lub sześcio-pak w pudełku prezentowym inspirowanym płytą winylową.


Kolekcja Yellow Submarine jest dostępna od 3 października 2017 w sklepach firmowych Happy Socks (Katowice, Kraków, Warszawa) i wielu innych na terenie  kraju. Pojedyncza para to koszt 39,90 PLN, za sześciopak zapłacimy natomiast 249,90 PLN.
 

Polecaj