Najnowsza kolekcja sukni ślubnych by Sylwia Kopczyńska 2018

Dodano: 13.11.2017 [21:41]


Wśród ślubnych propozycji po raz kolejny pojawia się światło, którego nie sposób przeoczyć. Najnowsze modele Sylwii Kopczyńskiej zapierają dech
w piersiach i zaskakują w subtelny sposób. Kolekcja Światło 2018 to zupełnie nowe doświadczenie mody ślubnej, która urzeka od pierwszego spojrzenia.
Wrażliwość Kopczyńskiej i jej świeże spojrzenie na modę ślubną ujmuje subtelnością.

W 2018 Kopczyńska postawiła na świetlistość i naturalną zmysłowość, bawiąc się  lekkością tkaniny, dyskretnymi przezroczystościami oraz ulotną grą świateł.

Już w 2012 roku pojawiły się charakterystyczne dla projektantki wielowarstwowe, kaskadowe tiule oraz delikatni zagęszczane koronki. Trzy lata temu, rynek mody miał okazję obserwować jak Kopczyńska jako jedyna w Polsce wprowadza do kolekcji ślubnych pastele. Rok temu, natomiast, spotkało nas jeszcze większe zaskoczenie, bowiem projektantka zaprezentowała modele, w których panna młoda ubrana była nie tylko w suknię ślubną, ale również szorty.

Panna Młoda w sukni z najnowszej kolekcji może się poczuć niezwykle lekko. Wspomniana lekkość dotyczy nie tylko charakterystycznej tkaniny, ale przede wszystkim niezwykłego poczucia swobody. Suknia, w której zamierza złożyć małżeńską przysięgę, eksponuje jej naturalność w zachwycający sposób.

Każda Panna Młoda chce wyglądać wyjątkowo w swój wielki dzień. Nad tym na czym polega ta wyjątkowość zastanawiają się projektanci z całego świata, próbując spełnić oczekiwania klientek. Projektantka, jak w każdej poprzedniej kolekcji, podsuwa kobiecie różne rozwiązania -  każda suknia jest jednocześnie końcową stylizacją, jak też może być rozbudowana poprzez danie kolejnych elementów jak dodatkowa spódnica.

Polecaj