W tym sezonie postaw na kurtkę puchową

Dodano: 13.11.2017 [22:02]

W tym sezonie królują kurtki puchowe. Mają zdecydowaną przewagę nad płaszczami – będzie nam w nich dużo cieplej i wygodniej!

Tej zimy nie tylko nosimy obszerne fasony over size, które podbiły serca fashionistek, ale również te klasycznie skrojone, podkreślające atuty sylwetki. Takie kurtki idealnie sprawdzą się do eleganckiej stylizacji - sukienek i długich klasycznych kozaków, ołówkowych spódnic czy w wersji sportowej - jeansów i wygodnych traperów.

Jeśli chodzi o długość, wybieramy taką, w której czujemy się najlepiej. Krótkie puchówki zestawiamy z rzeczami w sportowym stylu i z sukienkami maxi. Dłuższe płaszczyki puchowe skomponują się z elegancką sukienką i klasycznymi kozakami. Możesz nosić ją też do wygodnych jeansów i sportowych butów na co dzień.

Tej zimy oprócz metalicznych, elektryzujących kolorów nosimy te uniwersalne – czerń, khaki oraz odcienie nude, które posłużą nam na kilka sezonów oraz bezproblemowo połączymy je z każdym lookiem.

Wypełnienie kurtek puchowych znajdziemy w dwóch wersjach – puch naturalny i syntetyczny. To na który się zdecydujesz zależy tylko od Ciebie.  

Zimowe kurtki dawno nie były tak kobiece. Trik z wybiegów - jeśli twoja kurtka puchowa nie ma wciętej talii, projektanci proponują noszenie skórzanych pasów na wszelkiego rodzaju okryciach wierzchnich!

Stylizacja nr1 Kurtka – Boca/boca.pl, sukienka czarna- Midori Feminine Fashion/midori.com, sukienka karmelowa - BlackorWhite/blackorwhite.pl, buty – Caprice/caprice.pl, torebka – Menbur/menbur.pl, dodatki – TK MAXX

Stylizacja nr2 Kurtka – Boca/boca.pl, spodnie– Boca/boca.pl, koszula – More’moi/moremoi.com, torebka – Menbur/menbur.pl, buty - Gianmarko/gianmarko.com.pl, dodatki - TK Maxx

Stylizacja nr3 Kurtka – Boca/boca.pl, Spódnica – Rabarbar/rabarbar.com.pl/, bluzka - Cristina Effe/cristinaeffe.com , buty - Gianmarko/gianmarko.com.pl, dodatki- TK Maxx

Stylizacja nr4 Kurtka – Boca/boca.pl, koszula - BlackorWhite/blackorwhite.pl, torebka – Menbur/menbur.pl, buty – Caprice/caprice.pl, spodnie,dodatki – TK Maxx

Polecaj