Jak urządzić męską garderobę?

Dodano: 18.11.2017 [16:34]


Nowoczesny mężczyzna stawia na wygodę, ale i elegancję. Może to dotyczyć nie tylko ubioru, ale nawet miejsca, gdzie ubrania przechowuje.

Duża szafa to podstawa
Pojemna szafa to podstawa celnego doboru garderoby. Ważne, żeby mieć do niej łatwy dostęp, nie tracąc przy tym na stylu i funkcjonalności. Pomóc w tym mogą duże, przesuwne drzwi.

Wieszaki – nie tylko na koszule
Krawaty, tak jak dobrze skrojone spodnie, stanowią bardzo ważny element garderoby eleganckiego mężczyzny. Powinno się pamiętać o ich schludnym przechowywaniu, ponieważ wygniecione nie zrobią na nikim wrażenia. Super pomysłem są wysuwane wieszaki, które dzięki nowoczesnym rozwiązaniom mają duży udźwig, a przy okazji efektownie wyglądają. Ciekawym rozwiązaniem jest też rozkładana deska do prasowania, którą możemy schować we wnętrzu mebla. Pozwala to zaoszczędzić sporo miejsca w samym pomieszczeniu.

Detale równie ważne
Poza marynarkami i koszulami nie możemy zapominać o drobnych elementach garderoby, takich jak zegarki, spinki do mankietów czy skarpetki. Nie trzeba osobnej komody, aby je przechowywać. 

Rzućmy na to trochę światła
Elementem, który nadaje szafie elegancji, jest stonowane oświetlenie. Dostępne na rynku drążki z oświetleniem LED, są nie tylko ozdobne, ale też funkcjonalne, dzięki temu, że dobrze spełniają rolę wieszaka. Taki element dodaje klasy nie tylko meblom, ale i całemu pomieszczeniu.

Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb