OCH! CHRISTMAS Targi świąteczne w Royal Wilanów w Warszawie

Dodano: 23.11.2017 [16:09]


kiedy: 3 grudnia 11:00 - 19:00
gdzie: Franciszka Klimczaka 1, Warszawa
Wstęp bezpłatny

Szukacie niepowtarzalnych i oryginalnych prezentów, gadżetów, akcesoriów czy modnych ubrań? Dobrze trafiliście! Blisko setka polskich projektantów i tysiące pomysłów na świąteczne podarunki będą czekać na Was 3 grudnia w Royal Wilanów. Ubrania, biżuteria, akcesoria, kosmetyki naturalne, design - dla wszystkich - dużych i małych, kobiet i mężczyzn, a nawet dla Waszych czworonożnych przyjaciół. Wszystko to najlepszej jakości, made in Poland.

Przywitają Was także Welcome Bags z ukrytymi niespodziankami i zniżkami.

Świąteczna strefa chillout na zewnątrz wprowadzi Was powoli w magię tego wyjątkowego czasu. Muzyka live by Mike Okularczyk będzie spowijać nowoczesną przestrzeń. Grzane wino ociepli zimowy dzień pełen wrażeń. Dla najmłodszych strefa kids, w której pociechy będą mogły dać się porwać fantazji.

Zapowiada się klimatyczna niedziela. Miejski modowy relaks i wspieranie polskich przdsiębiorców, to dobre powody, aby odwiedzić Royal Wilanów 3 grudnia. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Przestrzeń targowa, to ok. 1000m2. Usytuowana jest na pierwszym piętrze Royal Wilanów. Na piętro prowadzą 3 windy, schody oraz sala ta jest bardzo dobrze usytuowana komunikacyjnie z Miasteczkiem. Targi odbywają się przy wejściu do klatki D, gdzie będzie znajdowała się recepcja targów i punk informacyjny. Zimowe hostessy oraz znaki informacyjne pomogą Wam odnaleźć wejście.

Royal Wilanów to wysokiej jakości budynek biurowo- usługowy, usytuowany w samym sercu Wilanowa, w prestiżowym sąsiedztwie zabytkowego zespołu parków i ogrodów królewskich Pałacu Wilanowskiego. Na czterech kondygnacjach obiektu znajdzie się nowoczesna powierzchnia biurowa, natomiast na parterze i poziomie -1 budynku znajdą się liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie, czynne również poza godzinami pracy biur.

Och Bazar - targi polskich projektantów, marek i firm. Innowacyjne, działające od 5 lat, nieustająco rozwijające się i podatne na wszelkie ewolucje i rewolucje branżowe targi modowe Och! Bazar zapraszają klientów i odwiedzających kilka razy w roku, tym razem do Royal Wilanów.

Polecaj
  • Źródło:

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb