Room Escape - byliśmy i sprawdziliśmy

Dodano: 23.11.2017 [16:42]


Moda przyszła ze Stanów Zjednoczonych oraz gier komputerowych. W Warszawie jest ich tyle, że coraz trudniej je wszystkie policzyć. My byliśmy w jednym i sprawdziliśmy, o co chodzi w tym wielkim szumie i zainteresowaniu wokół pokoi pełnych zagadek.

Room Escape to pokój zagadek o różnej tematyce: Laboratorium, Piwnica, Indiana i wiele innych.

Na czym polega zabawa?
Najprościej rzecz ujmując na znalezieniu wyjścia z zamkniętego pokoju. Maksymalnie 5-osobowa grupa zamykana jest w wybranym pokoju i ma godzinę na znalezienie wyjścia. To właśnie tyle czasu mają uczestnicy zabawy na wydostanie się z pomieszczenia.

Pokój Indiana znajduje się przy ul. Śniadeckich 1/15 w Warszawie. Jak sama nazwa wskazuje, pomieszczenie było urządzone w klimacie znanym z filmów o przebojowym archeologu Indiana Jones'ie. Znalezienie wyjścia na czas możliwe było dopiero po rozwiązaniu całej masy starożytnych zagadek, zadań i łamigłówek.

O samych zagadkach pisać nie mamy zamiaru, żeby nie psuć zabawy naszym czytelnikom. Przyjemność z ich samodzielnego rozwiązania jest nieoceniona. Jedno jest pewne. W pokoju zagadek trzeba włączyć logiczne myślenie, przypomnieć sobie matematykę z czasów szkolnych czy wczuć się w rolę archeologa.

Więcej możecie przeczytać na modnedzieci.info

Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb