Nowa koronkowa bielizna dla odważnych kobiet

Dodano: 30.11.2017 [14:43]


Inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji #Rilkegirl była ambitna, niezależna kobieta, która ma świadomość swojego ciała, a bielizna którą nosi ma sprawić by czuła się wyjątkowo. #Rilkegirl nie udowadnia nic swojemu otoczeniu. Czuje się dobrze sama ze sobą, tworzy swój świat. To ona decyduje kogo do niego zaprosi i komu będzie dane go odkryć. To kobieta, która nie idzie na skróty, nie zadowala się tym, co lubią inni, poszukuje czegoś tylko dla siebie...
Bielizna daje jej gwarancję zmysłowego, ultrakobiecego wyglądu zapewniając jednocześnie komfort i swobodę.

#Rilkegirl to współczesna femme fatale, która żyje według własnych zasad. Jest delikatna i eteryczna, a jednocześnie silna i pewna siebie. Lubi bawić się konwencjami, łamać zasady dotyczące nie tylko mody, ale też stylu życia, po to by żyć tak jak chce.

Najnowsza kolekcja RILKE Jesień/Zima 2017/18 to połączenie wysublimowanej elegancji i wygody. RILKE prezentuje nadal to, z czego słynie czyli seksowne koronki. Tym razem łączy je z nowoczesnymi elementami, np. elastycznymi paskami oraz głębokimi dekoltami tworząc niezwykle kobiecy look.

RILKE jak zwykle kusi, pobudzając wyobraźnię...Oprócz klasycznej czerni i uniwersalnego nude, pojawiają się także beże i ożywcze akcenty bordo. Główną rolę w kolekcji gra detal, to on nadaje charakter poszczególnym modelom, jest dopracowany do perfekcji. Uwagę zwracają oryginalne wykończenia, np. złote kółeczka. Majtki z delikatnymi paseczkami podkreślają talię. Bielizna spełnia podwójną rolę, jest bowiem także elementem garderoby, widoczne paseczki czy koronki uzupełniają stylizację czyniąc ją jeszcze bardziej zmysłową. W kolekcji pojawiają się też klasyczne fasony w nowych wersjach kolorystycznych. Wszystkie modele z kolekcji Jesień/Zima 2017/18 są niezwykle delikatne, lekkie, eteryczne. Idealnie współgrają z ciałem kobiety.   

Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb