Lista mikołajkowych prezentów

Dodano: 01.12.2017 [19:30]


Ciepła bluza do ćwiczeń na chłodne zimowe dni czy zestaw akcesoriów do treningu? Wszystko to będzie idealnym prezentem na mikołajki lub święta. Gimnastyka nie musi być nudna! Ubarwmy ją praktycznymi dodatkami w pastelowych, kobiecych kolorach. Dziewczęca deskorolka, soczysto arbuzowa skakanka, lazurowa piłka do pilatesu - to wszystko wywoła uśmiech na twarzy każdej sportsmenki.   

Dla pasjonata sportu
Prezent dla tych mierzących wysoko, czy dopiero odrywających się od ziemi? Pamiętaj, że wśród prezentów, które sprawią radość, są nie tylko hantle. Zestaw do regeneracji czy wałek do ćwiczeń doskonale sprawdzą się zarówno przy rozgrzewce, jak i podczas regeneracji po treningu.

Dla gadżeciarza
W gronie Twoich najbliższych znajduje się entuzjasta technologicznych nowinek?  Nie głów się nad prezentem i już dziś sprawdź ofertę sieci Decathlon. Pośród elektronicznych akcesoriów, takich jak zegarki GPS czy kamery sportowe, znajdziemy również innowacyjne rozwiązania, które zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Czapka Bluetooth z najnowszej kolekcji do biegania od Kalenji albo pas Cardio Dual, umożliwiający monitorowanie tętna na smartphonie, pozwolą na osiąganie jeszcze lepszych wyników. 

Dla podróżnika 
Dla miłośników wszelkiego rodzaju wycieczek, trafionym podarunkiem będzie pojemny plecak trekkingowy z wytrzymałego materiału z dodatkowymi kieszeniami. Zapaleni podróżnicy docenią nowy termos, tym bardziej jeśli będzie on wyróżniać się niecodziennym kolorem, który ożywi cały ekwipunek. Natomiast amatorzy spacerów z pewnością ucieszą się z kijków turystycznych, które dzięki amortyzacji minimalizującej obciążenie stawów, staną się nieocenionym towarzyszem każdej pieszej wędrówki.

Dla małego odkrywcy i przyszłego olimpijczyka
Nikomu jednak prezenty nie sprawiają tak wielkiej przyjemności, jak dziecku! Aby zarazić malucha pasją do sportu i wyrobić w nim zdrowe nawyki, wybierajmy produkty i akcesoria, które zachęcą go do aktywności fizycznej oraz wpłyną na jego rozwój motoryczno – manualny i sprawność ruchową. Kto wie, może wyrośnie z niego przyszły olimpijczyk? Łyżwy, deskorolki, hulajnogi, rowerki czy sanki.  

1. Bluza z kapturem gym&pilates, Domyos 99,99 zł
2. Skakanka comfort, Domyos 19,99 zł
3. Deskorolka, Oxelo 119,99 zł
4. Hantle fitness 2x1 kg, Domyos 24,99 zł
5. Torba do tańca, Domyos 39,99 zł
6. Piłka gym&pilates, Domyos 34,99 zł

Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb