Mustache Yard Sale targi mody

Dodano: 11.12.2017 [21:57]


kiedy: 16 grudnia o 12:00 do 17 grudnia o 19:00
gdzie: Plac Defilad 1 Warszawa

Tym razem spokojnie możecie zostawić kupowanie prezentów na ostatni moment. Mustache Yard Sale wpada do Pałacu Kultury i Nauki ze swoją ulubioną edycją. Świąteczne wydarzenia zawsze najbardziej nas cieszą - choinka, pierniczki, wąsaty mikołaj, jemioła i atmosfera, którą wszyscy kochamy... i prezenty!

Nie ma lepszego i przyjemniejszego miejsca na znalezienie wyjątkowych prezentów niż Mustache Yard Sale. W upolowaniu tych najlepszych upominków dla całej rodziny pomoże Wam 400 projektantów i twórców wyjątkowych ubrań, dodatków, akcesoriów oraz designerskich przedmiotów z całej Polski. Do tego kilkanaście konceptów gastronomicznych, które zaspokoją kulinarne pragnienia najbardziej wybrednych foodiesów w magicznym ogrodzie Sommersby.  

Czego jeszcze możecie się spodziewać? Wszystkiego! 
Jak zawsze chcemy, żeby Yard Sale był czymś dużo większym niż tylko targami mody. Wszystkie atrakcje będziemy komunikować na bieżąco na stronie wydarzenia – czyli tutaj.

Weźcie przyjaciół, rodzinę, nawet rodzeństwo, które Was wkurza i wpadajcie do Pałacu na świąteczne zakupy! Pamiętajcie o zabraniu swoich czworonogów – one też kochają święta.

Wejście na wydarzenie jak zawsze jest DARMOWE a każda osoba, która odwiedzi targi może zgarnąć naszą torbę z prezentami od naszych partnerów oraz wejściówkę na specjalne After Party!

Polecaj
  • Źródło:

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb