Trendy w bieliźnie na sezon wiosna-lato 2018

Dodano: 20.02.2018 [21:43]


Bielizna to nie tylko najintymniejsza część garderoby, ale także niezbędny element codziennego ubioru. Idealnie dopasowana daje poczucie komfortu jednocześnie pięknie eksponując kobiece kształty (o tym jak dobrać idealny biustonosz dla siebie przeczytaj TUTAJ). Jej praktyczna strona to jednak nie wszystko, liczy się również design. W tym sezonie stawiamy na koronkę, satynę i niezwykle delikatną bawełnę, oczywiście w pastelowych kolorach. 

Prawdziwe piękno nie ma jednego kształtu i rozmiaru. Każda z nas jest inna, jednak wspólnym pragnieniem wszystkich kobiet jest to, by zawsze czuć się pięknie i zmysłowo. Z tego właśnie względu bielizna jest prawdziwym polem do popisu dla projektantów, a ci w tym sezonie zadbali o to, aby każda z nas znalazła coś dla siebie (rodzaje biustonosz TUTAJ).

Sezon wiosna-lato nie od dziś kojarzy nam się z kolorami, kwiatami i lekkością. Tym razem wielkiej rewolucji nie będzie – biustonosze, majtki oraz koszulki znów uwiodą nas zmysłowością i romantyzmem. Najnowsze trendy to pastelowe kolory, głęboka czerń, kwiatowe motywy, zmysłowe koronki, delikatna bawełna. A gdyby tego było mało, prawdziwym hitem są misternie wykonane hafty i wszelkiego rodzaju przezroczystości. Wszystko to w połączeniu z jakością wykonania dla lepszego komfortu.

Ciesz się przyjemnym uczuciem wygody i ekskluzywnym wyglądem twojej bielizny! 
Bielizna dostępna fantasie.com

Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb