Okulary – stylowy dodatek do każdej stylizacji

Dodano: 22.02.2018 [16:47]


Do niedawna noszenie okularów korekcyjnych było uważane za przykry obowiązek. Dziś to jeden z najmodniejszych dodatków do każdej stylizacji. Okulary nie tylko poprawiają jakość widzenia, ale podkreślają nasz styl i osobowość, o tym pisaliśmy TUTAJ. W zależności od kształtu potrafią całkowicie odmienić nasz wizerunek. 

W pracy
W relacjach biznesowych bardzo ważne jest to jak wyglądamy ponieważ istotne jest pierwsze ważenie. Dobrze skrojony garnitur, wyprasowana koszula, odpowiednia długość sukienki to pierwsze o czym myślimy kompletując garderobę na spotkanie biznesowe. Jednak często zapominamy o tak ważnym dodatku jak okulary, które znajdują się w centralnej części twarzy. Odpowiednio dobrane stworzą bardziej profesjonalny wizerunek i dodadzą pewności siebie, dlatego wybierając okulary powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ich kształt.

Na co dzień
Okulary korekcyjne wpływają na to jak jesteśmy postrzegani ponieważ nosimy je przez większość dnia. Jeśli chcesz ocieplić swój wizerunek zamień oprawy prostokątne na okrągłe, które złagodzą rysy twarzy. Dzięki temu uzyskasz bardziej luźny i nieoficjalny look. - Dla kobiet idealne będą okulary o kocim kształcie, które dodają wdzięku i urody. – mówi Marcin Krasnodębski ekspert marki Belutti.

Na imprezę
Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu doskonałym rozwiązaniem będą okulary w mocnych kolorach lub w niestandardowych kształtach. Nadadzą charakteru każdej, nawet z pozoru nudnej stylizacji i przyciągną uwagę. Dobrym rozwiązaniem będę również okulary z ozdobnymi zausznikami. Nie bój się eksperymentować!


Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb