Nowa kolekcja marki Answear

Dodano: 13.03.2018 [23:07]


Wild Nature to kolekcja inspirowana trendem Dzikiego Zachodu, która wychodzi naprzeciw kobiecej naturze - chcemy, aby stylistyka rodem z Westernu pozwoliła każdej kobiecie odkryć swoją dziką naturę i zachęciła do stylistycznych eksperymentów w codziennym życiu. Sprawdź, czy nowa kolekcja marki ANSWEAR obudzi Twoją dziką naturę!

Poczuć na skórze ciepło wschodzącego słońca, oznaczającego nowy dzień pełen przygód - z myślą o takich emocjach marka własna ANSWEAR przygotowała ciekawą kolekcję odzieży oraz akcesoria, które idealnie sprawdzą się w casualowych stylizacjach. Na dzikim zachodzie wszystko jest dozwolone, dlatego punktem wyjściowym dla kolekcji jest swobodne miksowanie faktur i wzorów. Romantyczne sukienki z szyfonu mieszamy z jeansem i frędzlami, za pomocą dodatków podkreślamy indywidualizm, a asymetrią udowadniamy, że siła jest kobieca.

Kolekcja jest również odpowiedzią na światowe trendy - inspiracje Dzikim Zachodem były jedną z najsilniejszych tendencji podczas pokazów Tygodni Mody na sezon wiosna/lato 2018. Każda marka w unikalny sposób zinterpretowała ten trend - począwszy od pokazu Diora, którego ukłonem w stronę zachodu była już sama lokalizacja pokazu, widowiskowy kanion Virgenes w górach Santa Monica, po propozycje Gucci, Calvina Kleina, Tommy'iego Hilfigera i Versace.

Kolekcja Wild Nature od ANSWEAR to polska wersja trendu Western i ukłon w stronę dzikiej natury każdej z nas - klasyczne motywy w nowoczesnym, kobiecym wydaniu, które pomogą Ci odkryć w sobie dziką stronę osobowości.

Be yourself and discover your Wild Nature!Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb