Na co zwrócić uwagę wybierając okulary przeciwsłoneczne?

Dodano: 23.03.2018 [22:26]

Kalendarzowa wiosna już za nami a Ty wciąż kompletujesz swoją garderobę na nowy sezon? Idealnie! Jeśli do Twoich stylizacji wciąż brakuje okularów przeciwsłonecznych mamy dla Ciebie trzy praktyczne wskazówki, na które powinnaś zwrócić uwagę wybierając swoje nowe okulary!

Rodzaj soczewek
Kupując okulary przeciwsłoneczne należy zwrócić szczególną uwagę na rodzaj soczewek. Dlaczego? Okulary bez odpowiednich filtrów mogą spowodować uszkodzenie wzroku. Na rynku możemy znaleźć wiele produktów, których przyciemniane soczewki nie posiadają żadnej ochrony. Zalecamy więc okulary z filtrami blokującymi szkodliwe światło ultrafioletowe i filtrem polaryzacyjnym. Doskonale sprawdzają się na co dzień, w samochodzie lub na plaży - mówi Marcin Krasnodębski ekspert marki Belutti.

Rozmiar ma znaczenie
Gdy wybierasz okulary pamiętaj aby nie były zbyt duże lub za małe. Nieodpowiedni rozmiar sprawi, że okulary będą zsuwać się z twarzy albo dotykać policzków gdy się uśmiechniesz. Warto zwrócić uwagę na to by nie było zbyt dużej odległości miedzy mostkiem a nosem.
Wygoda przede wszystkim
Nie ważne czy wybierasz okulary przeciwsłoneczne czy korekcyjne – pamiętaj o komforcie! Ciężar okularów, kształt i wygięcie mostka, długość zauszników ma znaczenie. Dlatego kieruj się nie tylko wyglądem  ale i wygodą, ponieważ tylko odpowiednio dobrane okulary sprawią, że będziesz nosić je z przyjemnością!

Okulary przeciwsłoneczne Belutti z filtrem polaryzacyjnymPrzedział cenowy: 299-399 pln

Dostępność: najlepsze salony optyczne na terenie całej Polski.

Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb