Czas na drewno w modzie

Dodano: 27.01.2014 [16:36]

(fot.mat.pras.slimmer)
Od pewnego czasu w branży modowej możemy zaobserwować wzmożone zapotrzebowanie na styl eko. Na Polskim rynku pojawiła się nowa marka Slimmer oferująca gustowne okulary przeciwsłoneczne wykonane z drewna.

Slimmer to marka produkująca drewniane okulary z najwyższej jakości drewna pochodzącego z Afryki i Azji. Jest to w pełni odnawialny i ekologiczny materiał, a bogactwo i właściwości fizyczne drewna sprawiają, że każdy wykonany przedmiot jest unikatowy i ma inny charakter. Każda oprawka jest wyrabiana z uważnie wyselekcjonowanego, hebanowego drewna i wykańczana ręcznie. To dzięki temu, okulary zawdzięczają swoją unikatowość i niepowtarzalność tekstur. Klasyczny, ponadczasowy design połączony z ekskluzywnym drewnem sprawia, że model ten jest wyjątkowy i luksusowy.

(fot.mat.pras.slimmer)

Marka łączy w sobie pasję, design i ekologię. Okulary są trwałe i odporne, a każda oprawka jest wypolerowana i pokryta dwuskładnikowym lakierem zabezpieczającym przed działaniem wody i potu. Na każdej parze znajduje się logo Slimmer, a na wewnętrznej części hasło THINK natural!
Każdy znajdzie coś dla siebie. Oprawki o klasycznym kształcie idealnie pasują do każdej twarzy i stanowią bardzo dobry wybór zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Oprawki zostały wyposażone w soczewki w pomarańczowym, czarnym i granatowym kolorze. Modele te stanowią wybuchową mieszankę klasyki i nowoczesnego designu. Każda para jest wykonywana z ekologicznego, 100% naturalnego drewna bambusowego co sprawia, że są one tak lekkie, że unoszą się na wodzie!

(fot.mat.pras.slimmer)
Brownies to jeden z klasyków odrodzonych w drewnie. Jest to model inspirowany latami 80-tymi, o szerokim, geometrycznym kształcie, który sprawia, że okulary te nadają noszącej je osobie wyrazistego charakteru. Oprawki wyposażone są w stylowe szkła w kolorze brązowym.
Do zestawu okularów marka Slimmer oferuje tuby wykonane z bambusa lub drewna. Każda para okularów zapakowana jest w ręcznie robiony, lniany pokrowiec. W zestawie jest również szmatka z mikrofibry oraz certyfikat autentyczności produktu. 

(fot.mat.pras.slimmer)

Więcej informacji na http://slimmer-shop.com/

Polecaj

     Fashion Fight

     Cytat
     fashionweb
     Coś na dzisiaj
     fashionweb
     Coś pięknego
     fashionweb
     Cytat na Walentynki
     fashionweb