Pierre Cardin

Dodano: 12.08.2014 [12:35]

Znany francuski projektant Pierre Cardin z początku pracował u Christiana Diora. Później jednak odważył się otworzyć swój dom mody. Pierre Cardin dostarcza na rynek przede wszystkim produkty dla kobiet. Jednak pamięta też o mężczyznach i oni też mogą w ofercie Pierre Cardin doszukiwać się produktów dla siebie. Aktualnie kolekcje Pierre Cardin są bardzo modne i pożądane przez stylowych ludzi. Znajdziesz tu też dodatki, np. etui na telefony, wody kolońskie itp.

Pierre Cardin przybył do Paryża w 1945 roku. Zaczął pracować w domu mody aż stał się pierwszym asystentem projektanta mody znanego na całym świecie – Christiana Diora.
W 1950 roku Pierre Cardin otworzył swój własny dom mody w Paryżu. Jednak jego kolekcje nie budziły poklasku. Jednak Pierre Cardin osiągnął mimo tego prestiż bardzo znanego na całym świecie projektanta. Jego ubrania są przeznaczone dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
W 1985 roku zyskał Pierre Cardin w Milanie nagrodę Ascot Brun dla najbardziej kreatywnego mężczyznę roku. Jego marka jest bardzo znana i uznawana na całym świecie.

W asortymencie marki Pierre Cardin znajdziesz np. bieliznę, koszulki, spodnie, koszule, swetry, bluzy, krótkie spodenki, wody kolońskie, etui na telefony, wózki, foteliki do samochodu i wiele innych wysokiej klasy produktów.
 

Polecaj
     • Alfabet:

      Fashion Fight

      Coś na dzisiaj
      fashionweb
      Coś pięknego
      fashionweb
      Cytat na Walentynki
      fashionweb
      Walentynki
      fashionweb